Gefsi

Λαϊκοί αγώνες «Γρηγόρης Τσικριτέας»: Όλες οι συμμετοχές και τ’ αποτελέσματα σε 4.500 μ. και 8.500μ.

Λαϊκοί αγώνες «Γρηγόρης Τσικριτέας»: Όλες οι συμμετοχές και τ’ αποτελέσματα σε 4.500 μ. και 8.500μ.

Ο ΕΟΠΣ Σάμου κοινοποίησε όλες τις συμμετοχές στους λαϊκούς αγώνες δρόμου «Γρηγόρης Τσικριτέας» που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 02 Απριλίου στην πόλη της Σάμου.

ΣΥΜMΕΤΟΧΕΣ ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ 600Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3 ΒΑΛΑΜΩΝΤΗ ΕΛΕΝΑ
4 ΒΑΛΑΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
5 ΒΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
6 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
9 ΒΟΥΡΟΥΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10 ΓΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
11 ΓΑΝΟΥΤΖΗ ΜΑΡΙΗΛΙΑ
12 ΓΕΡΑΛΕΞΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
13 ΓΙΑΝΝΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ
14 ΓΚΙΝΙ ΚΕΙΡΑ
15 ΓΡΙΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
16 ΔΕΛΑΒΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
17 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΤΑ
18 ΕΠΤΑΚΟΙΛΗ ΕΛΕΝΗ
19 ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΜΑΡΘΑ-ΜΑΡΙΑ
20 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
21 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
22 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
23 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
24 ΖΩΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
25 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ
26 ΚΑΛΑΤΖΗ ΑΘΗΝΑ
27 ΚΑΝΑΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
28 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΖΑ
29 ΚΑΡΑΔΕΔΟΥ ΑΛΙΚΗ
30 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
31 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΖΑ
32 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΩΚΥΡΟΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ
33 ΚΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
34 ΚΑΡΥΔΗ ΝΕΜΕΣΗ
35 ΚΑΤΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ
36 ΚΑΤΣΕΛΗ ΣΤΕΛΑ
37 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ
38 ΚΙΝΤΕΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  ΚΙΡΚΟΥ ΕΛΕΝΑ
39 ΚΟΤΣΙ ΞΕΝΙΑ
40 ΚΟΥΤΖΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
41 ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
42 ΚΡΙΚΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
43 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ
45 ΚΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
46 ΛΑΔΑ ΑΝΝΑ
47 ΛΕΣΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
48 ΛΕΣΙ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ
49 ΛΟΓΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
50 ΛΥΜΠΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
51 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
52 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
53 ΜΑΡΤΙΚΟ ΖΩΗ
54 ΜΑΥΡΑΤΖΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
55 ΜΑΥΡΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ
56 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ - ΒΟΛΟΝΤΙΝ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
57 ΜΕΝΓΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
58 ΜΕΤΟΥ ΙΑΣΜΗ
59 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
60 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
61 ΜΟΡΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
62 ΜΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
63 ΜΠΑΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
64 ΜΠΙΛΙΜΠΑ ΝΑΣΙΑ
65 ΝΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΠΑΝ
66 ΝΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
67 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
68 ΠΑΓΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ
69 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
70 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
71 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
72 ΠΕΡΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
73 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
74 ΠΟΛΛΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ
75 ΠΡΙΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
76 ΠΡΙΦΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
77 ΡΗΓΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
78 ΣΑΒΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
79 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
80 ΣΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ
81 ΣΠΑΝΙΝΑ ΜΑΓΔΑ
82 ΣΠΕΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
83 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ
84 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
85 ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
86 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
87 ΤΟΡΤΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
88 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
89 ΤΣΑΠΑΡΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
90 ΦΙΛΙΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ
91 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
92 ΦΛΩΡΟΥΣ ΜΑΡΙΑ
93 ΦΛΩΡΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑ
94 ΧΑΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
95 ΧΑΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
96 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
97 ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
98 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
99 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
100 ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
101 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ

 

ΣΥΜMΕΤΟΧΕΣ ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ 600Μ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΓΓΕΛΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΛΛΚΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
5 ΑΠΡΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
6 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΦΑΙΔΩΝΑΣ
7 ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
9 ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΒΑΣΙΛΕΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12 ΒΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
13 ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΒΟΡΗΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16 ΒΟΥΔΙΩΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
17 ΒΟΥΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΒΟΥΡΟΣ ΦΩΤΗΣ
19 ΓΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΓΑΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
21 ΓΕΝΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
22 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΑΡΗΣ
23 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25 ΓΚΙΝΙ ΚΕΙΤΛΙ
26 ΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
27 ΓΚΟΓΚΑ ΕΡΓΙΣ
28 ΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29 ΔΕΛΑΒΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
31 ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΜΙΡΚΟ
32 ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
33 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
34 ΚΑΠΛΑΝΤΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ
35 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
36 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
37 ΚΑΡΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
38 ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΚΗΣ
39 ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
40 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΛΙΟ
41 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
42 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
43 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
44 ΚΟΧΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
45 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
46 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
47 ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
48 ΛΑΚΑ ΟΡΕΣΤΗΣ
49 ΛΕΒΙΣΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
50 ΛΙΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
51 ΛΟΥΠΗ ΘΩΜΑ
52 ΜΑΘΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
53 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ
54 ΜΑΝΩΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
55 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
56 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
57 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
58 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΣ
60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
61 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
62 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
63 ΠΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
64 ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
65 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
66 ΠΛΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
67 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
68 ΡΕΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ
69 ΣΑΛΑΜΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
70 ΣΑΝΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
71 ΣΑΡΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
72 ΣΚΛΑΒΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
73 ΣΟΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
74 ΣΤΑΘΗΣ ΕΡΜΗΣ
75 ΣΤΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ
76 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
77 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
78 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
79 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ
80 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
81 ΤΖΑΦΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
82 ΤΖΗΓΑΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
83 ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
84 ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
85 ΤΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
86 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
87 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
88 ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
89 ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
90 ΤΣΙΠΕΤΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
91 ΤΣΙΠΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
92 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
93 ΦΥΣΙΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
94 ΦΩΤΑΚΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
95 ΧΑΡΜΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
96 ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
97 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
98 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
99 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
100 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
101 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
102 ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
103 ΧΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
104 ΧΡΙΣΤΙΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
105 ΧΥΤΗΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΥΜMΕΤΟΧΕΣ 1000Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  
1 ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ  
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΦΗ  
3 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  
5 ΒΕΒΑ ΗΛΙΑΝΑ-ΑΝΝΑ  
6 ΒΟΡΗΑ ΑΘΗΝΑ  
7 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  
8 ΓΕΡΟΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ  
9 ΓΙΟΥΡΑΚΗ ΧΑΡΑ  
10 ΓΟΥΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ  
11 ΓΡΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ  
12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ- ΔΑΝΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΜΑΡΙΑ  
13 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  
14 ΖΑΦΕΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  
15 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  
16 ΖΩΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  
17 ΘΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ  
18 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ  
19 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ  
20 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  
21 ΚΑΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  
22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ  
23 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ  
24 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  
25 ΚΑΡΡΑ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ  
26 ΚΑΡΡΑ ΧΡΥΣΑ  
27 ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  
28 ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ  
29 ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  
30 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  
31 ΚΡΙΚΩΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ  
32 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΕΛΙΝΑ  
33 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ  
34 ΚΩΝΣΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ  
35 ΚΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ  
36 ΛΙΟΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ  
37 ΛΟΥΙΖΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ  
38 ΛΥΜΠΕΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ  
39 ΜΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  
40 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  
41 ΜΕΤΑΞΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  
42 ΜΠΕΖΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  
43 ΜΠΟΥΤΑ ΜΑΙΡΗ  
44 ΞΕΦΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ  
45 ΠΑΝΟΥΡΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ  
46 ΠΑΣΣΑ ΖΩΗ  
47 ΠΕΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ  
48 ΠΕΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ  
49 ΠΕΤΥΧΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ  
50 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  
51 ΣΑΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  
52 ΣΕΛΙΑ ΦΑΤΜΙΡ  
53 ΣΙΑΧΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  
54 ΣΚΛΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ  
55 ΣΠΑΝΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  
56 ΣΠΕΗ ΜΑΡΙΑ  
57 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  
58 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ  
59 ΤΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ  
60 ΤΟΡΤΟΠΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙ  
61 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  
62 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝ  
63 ΤΡΑΚΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  
64 ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  
65 ΤΣΑΠΑΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  
66 ΤΣΙΚΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  
67 ΤΣΙΠΕΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ  
68 ΦΙΛΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  
69 ΧΑΡΜΑ ΜΑΡΙΑ  
70 ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ  
71 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  
72 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  
73 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ  
74 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  
75 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΜΗΝΗ  
76 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  
 

ΣΥΜMΕΤΟΧΕΣ 1000Μ ΑΓΟΡΙΑ

  Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
  1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
  3 ΑΠΡΙΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
  4 ΑΡΑΠΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
  5 ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  6 ΒΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  8 ΒΟΥΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
  9 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
  10 ΓΑΛΑΝΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
  11 ΓΑΛΟΥΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  12 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  13 ΕΠΤΑΚΟΙΛΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ
  14 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  15 ΖΑΡΜΠΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  16 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  17 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  18 ΚΑΖΑΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  19 ΚΑΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  20 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  21 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  23 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  24 ΚΑΡΙΩΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  25 ΚΑΡΡΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
  26 ΚΑΡΦΙΤΣΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
  27 ΚΑΤΖΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  28 ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ΦΩΤΗΣ
  29 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  30 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  31 ΚΙΝΤΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  32 ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  33 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  34 ΚΟΤΣΙΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  35 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΕΥΡΥΒΙΑΔΗΣ
  36 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  37 ΛΑΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  38 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΜΙΜΗΣ
  39 ΛΕΣΙ ΛΕΟ
  40 ΛΟΓΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  41 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  42 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  43 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  44 ΜΑΛΑΓΑΡΗΣ ΘΕΟΠΡΕΠΟΣ
  45 ΜΑΝΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛ
  46 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  47 ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  48 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  50 ΠΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  51 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  52 ΠΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
  53 ΠΡΙΦΤΗ ΠΕΤΡΟ
  54 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  55 ΡΕΖΑ ΣΑΡΙΑΤΗ
  56 ΡΕΠΠΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  57 ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  58 ΣΑΛΑΜΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  59 ΣΚΑΛΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  60 ΣΚΟΡΔΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  61 ΣΟΥΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  62 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  63 ΣΠΥΡΟ ΜΠΑΜΠΗΣ
  64 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
  65 ΤΑΛΑΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  66 ΤΑΤΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  67 ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΑΛΜΕΤΑ
  68 ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΑΛΜΕΤΑ
  69 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  70 ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΕΡΝΕΣΤΟΣ
  71 ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
  72 ΤΣΩΝΗΣ-ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
  73 ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  74 ΦΛΩΡΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  75 ΧΑΡΤΖΑΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  76 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  77 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  78 ΧΙΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ
           
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ 4500    
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ. ΑΡ. ΣΥΜΜ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 127 0:16:54
2 ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 129 0:17:14
3 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 109 0:17:25
4 ΑΛΜΕΤΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ Α 105 0:18:07
5 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 157 0:18:25
6 ΟΜΑΡΙ ΛΕΗΣ Α 158 0:18:50
7 ΣΑΡΙΑΤΗ ΡΕΖΑ Α 141 0:18:56
8 ΜΑΝΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 119 0:19:28
9 ΓΙΑΝΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒ 156 0:19:39
10 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Α 123 0:19:45
11 ΧΡΙΣΤΟΠΑΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α 151 0:19:45
12 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 133 0:19:49
13 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 112 0:20:11
14 ΚΑΠΛΑΝΤΖΗΣ ΜΑΝΟΥΗΛ Α 118 0:20:40
15 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 134 0:20:46
16 ΛΙΒΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 121 0:20:50
17 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 150 0:20:50
18 ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 560 0:20:57
19 ΣΟΦΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 138 0:20:58
20 ΓΕΝΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 113 0:21:03
21 ΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 124 0:21:21
22 MEHDI MOHAMADDI A 102 0:21:22
23 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 204 0:21:35
24 ΤΟΛΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Γ 211 0:21:37
25 AHMAD FAYAZ A 101 0:21:52
26 ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 145 0:22:02
27 ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 196 0:22:06
28 ΑΞΙΩΤΗ ΘΕΑΝΩ Γ 168 0:22:07
29 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 180 0:22:22
30 SHAKIL MASIH Α 104 0:22:27
31 ΜΠΑΡΜΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 126 0:23:24
32 ΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 125 0:23:24
33 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 214 0:23:31
34 ΑΡΑΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 107 0:23:37
35 ΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΡΗΣ Α 146 0:23:37
36 SHAHIM SHERINZOY A 103 0:24:03
37 ΓΚΟΡΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 174 0:24:09
38 ΜΠΟΝΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 200 0:24:30
39 ΕΣΑΜΠΑΛΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΘΑ Γ 181 0:24:41
40 ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 188 0:24:56
41 ΛΙΝΤΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 122 0:25:18
42 ΣΑΝΔΑΛΗ ΩΦΕΛΕΙΑ Γ 208 0:25:23
43 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 143 0:25:27
44 ΚΟΝΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Γ 191 0:25:29
45 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΒ 155 0:25:36
46 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 137 0:25:36
47 ΣΑΡΡΕΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ Α 136 0:25:38
48 ΒΟΜΒΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΒ 153 0:25:53
49 ΓΑΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒ 154 0:26:07
50 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒ 559 0:26:07
51 ΒΑΚΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ 172 0:26:13
52 ΚΟΥΜΑΡΑΔΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 120 0:26:24
53 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΒ 152 0:26:26
54 ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒ 165 0:26:42
55 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΒ 218 0:26:44
56 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ Γ 170 0:26:56
57 ΣΑΝΔΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 135 0:26:57
58 ΚΟΣΚΙΝΑ ΙΟΡΔΑΝΑ Γ 192 0:27:00
59 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 130 0:27:19
60 ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 149 0:27:32
61 ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 166 0:27:32
62 ΛΕΒΙΣΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 195 0:27:52
63 ΣΑΛΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ 207 0:28:10
64 ΦΑΓΑ ΣΟΦΙΑ Γ 212 0:28:10
65 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 131 0:28:27
66 ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ Γ 558 0:27:33
67 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 147 0:29:14
68 ΘΕΟΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ 185 0:29:14
69 ΣΤΑΘΑΚΙΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Α 140 0:29:14
70 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 110 0:29:40
71 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 128 0:29:40
72 ΚΑΤΣΙΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 189 0:29:47
73 ΜΙΧΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ 198 0:30:00
74 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΒ 163 0:30:25
75 ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 132 0:30:45
76 ΜΟΥΡΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 176 0:31:15
77 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ 179 0:31:15
78 ΠΕΤΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Γ 205 0:31:15
79 ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΥ ΑΘΗΝΑ Γ 175 0:31:15
80 ΓΕΡΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 177 0:31:22
81 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 197 0:32:03
82 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 190 0:32:18
83 ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Γ 167 0:32:22
84 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 182 0:32:45
85 ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 144 0:32:57
86 ΠΡΟΪΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 206 0:32:57
87 ΧΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 215 0:33:07
88 ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 193 0:33:38
89 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΒ 556 0:33:38
90 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΝΑ Γ 194 0:33:42
91 ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 209 0:34:01
92 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 106 0:34:10
93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΒ 160 0:34:10
94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΒ 548 0:35:23
95 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΘΑΛΕΙΑ Γ 202 0:36:35
96 ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 186 0:37:14
97 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 109 0:37:31
98 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Γ 184 0:37:31
99 ΑΠΟΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 169 0:37:31
100 ΒΑΚΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 171 0:37:48
101 ΧΑΝΤΙΝΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΒ 557 0:37:08
102 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 114 0:43:49
103 ΒΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 108 0:43:51
104 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 213 0:44:34
105 ΒΑΡΙΚΟΥ ΝΙΚΗ Γ 173 0:45:05
106 ΣΠΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 139 0:45:45
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ 8500
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ. ΑΡ. ΣΥΜ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 28 0:33:23
2 FAREH ALI A 1 0:35:46
3 ΦΩΚΟΣ ΤΑΚΗΣ Α 41 0:36:55
4 KOCI JULIAN A 2 0:38:24
5 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ Α 5 0:38:28
6 ΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΒ 55 0:39:21
7 ΖΙΛΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΒ 45 0:39:27
8 ΤΣΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 38 0:40:06
9 ΦΙΛΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΒ 63 0:40:38
10 ΚΑΜΠΕΡΑΙ ΙΩΝΑΣ Α 11 0:41:16
11 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒ 51 0:41:24
12 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΒ 99 0:41:59
13 ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒ 56 0:42:07
14 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒ 64 0:42:20
15 ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΒ 58 0:42:30
16 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 7 0:42:50
17 ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Α 4 0:42:55
18 ΣΥΣΠΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 40 0:43:05
19 ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒ 46 0:43:07
20 ΤΣΑΛΟΥΧΟΣ ΣΤΑΦΑΝΟΣ Α 34 0:43:15
21 ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ 65 0:43:22
22 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α 12 0:43:25
23 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΒ 86 0:43:50
24 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒ 54 0:43:55
25 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 33 0:44:07
26 ΣΑΠΟΥΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ Γ 73 0:44:09
27 ΓΚΡΕΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΒ 42 0:44:14
28 ΠΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 21 0:44:14
29 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΔΗΜΟΣ Α 13 0:44:31
30 ΡΩΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 25 0:44:35
31 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 31 0:44:41
32 ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 15 0:44:50
33 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΒ 43 0:45:08
34 ΣΟΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 30 0:45:49
35 ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 18 0:45:51
36 ΒΙΛΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 6 0:46:03
37 ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 26 0:46:16
38 ΖΑΧΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΒ 44 0:46:27
39 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΒ 47 0:46:50
40 ΒΑΛΣΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΒ 80 0:47:25
41 ΜΟΡΦΟΥΤΣΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒ 53 0:47:36
42 ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΒ 60 0:47:36
43 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 3 0:47:38
44 ΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΒ 48 0:48:05
45 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Γ 66 0:48:23
46 ΚΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 49 0:48:48
47 ΚΑΤΣΙΑΒΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 69 0:48:55
48 ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ Α 29 0:48:58
49 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΒ 79 0:49:56
50 ΖΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 9 0:50:00
51 ΜΑΝΙΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 71 0:50:15
52 ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΒ 106 0:50:28
53 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ 74 0:50:29
54 ΜΑΝΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 60 0:51:25
55 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 8 0:51:29
56 ΚΑΡΜΑΝΙΩΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 68 0:51:30
57 ΤΣΙΤΣΕΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 36 0:51:39
58 ΠΑΤΡΙΝΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΒ 98 0:51:45
59 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 10 0:51:50
60 ΤΑΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 32 0:51:50
61 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 77 0:52:40
62 ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 16 0:52:41
63 ΛΑΝΔΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 70 0:52:48
64 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 50 0:54:06
65 ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΒ 52 0:54:18
66 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 75 0:54:26
67 ΚΟΤΤΟΡΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ Γ 14 0:54:35
68 ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ 72 0:55:00
69 ΤΣΟΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 76 0:55:07
70 ΠΡΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 24 0:55:35
71 ΣΑΤΣΜΑΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΒ 61 0:55:43
72 ΜΠΑΛΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 20 0:57:59
73 ΤΣΕΡΕΒΚΟ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 35 0:57:59
74 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΒΒ 27 0:59:16
75 ΤΣΟΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 39 1:00:05
76 ΚΑΛΤΟΥΡΟΥΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 67 1:03:10
77 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 62 1:03:10
78 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΒ 96 1:03:10
telion Gefsi000

Επικοινωνία

Samos Today

Θ.Σοφούλη 155
83100 Σάμος
Τηλ. +30 22730 87966 & 87967

Mail: info@samostoday.gr

Βρείτε μας στο Facebook